ترمیم شبکه فاضلاب بدون حفاری

جدای استفاده از چه نوع متریالی برای اجرای شبکه های آب و فاضلاب، استهلاک در شبکه های آب و فاضلاب امری غیر قابل اجتناب است که پیشرفت علم در این زمینه به کمک صنعت آب و فاضلاب آمده و امکان ترمیم شبکه از درون لوله را مهیا ساخته است.

ترمیم نقطه ای :
از قطر150 الی 600 میلیمتر

توضیحات خدمت

جدای استفاده از چه نوع متریالی برای اجرای شبکه های آب و فاضلاب، استهلاک در این شبکه ها امری غیر قابل اجتناب است که پیشرفت علم در این زمینه به کمک صنعت آب و فاضلاب آمده و امکان ترمیم شبکه از درون لوله را مهیا ساخته است.

الیاف خاص به همراه مواد مقاوم کننده در کوتاه ترین زمان ممکن به همراه توپی های خاص و یک سری عملیات اجرایی با استفاده از دوربین های مخصوص، امکان اجرا و ترمیم شبکه های آب و فاضلاب را ایجاد می کند.

مقاومت بالا در برابر فشارهای هیدرولیکی و دینامیکی و همجنین خوردگی ها باعث بالا رفتن عمر این الیاف می شود. این تکنولوژی از فن آوری های روز اروپا به شمار می آید که کارشناسان این شرکت جهت یادگیری و بومی سازی این روش طی سفرهایی به اروپا موفق به دستیابی به این مهم شدند و هم اکنون با گذراندن یک دوره آموزشی می توان به راحتی از این روش ترمیم استفاده کرد.

سازه های آب فعال بزرگترین پیمانکار و تامین کننده تجهیزات بهره برداری از شبکه فاضلاب و تامین کننده تجهیزات بهره برداری شبکه های فاضلاب در کشور
[تهران]
  • نوع فعالیت: تولید کننده، وارد کننده، عمده فروش، خرده فروش، صادر کننده، خدمات
  • خدمات/محصولات : دوربین کابلی ویدئومتری ، ربات ویدئومتری ، دوربین پوش راد ویدئومتری ، توپی انسداد ، توپی انسداد هسته فلزی ، توپی انسداد استوانه ای ، توپی انسداد مخروطی ، ترمیم شبکه بدون حفاری ، ویدئومتری ، ویدئومتری خط انتقال ، ویدئومتری تونل فاضلاب رو ، واترجت ، جنتکس ، پمپ خودمکش اتوماتیک ، پمپ sykes ، ویدئومتری پانوراما
  • نوع مالکیت: شرکت با مسئولیت محدود
  • تلفن: 021-66381165، 021-66909181، 021-66909182، 0912-3973234